+90 312 354 56 63

Üretim

Üretim

Akarı Makina İmalat İnş.Oto. Yedek Parça Plas.Elek.San.Tic.Ltd.Şti müşterilerine üretim, kalite kontrol ve mekanik montaj konularında hizmet vermektedir. Firmamız, savunma ve havacılık sektöründe birçok firmaya hizmet verdiği gibi sivil sektör firmalarının ürün taleplerine de çözümler sunmaktadır.Çalışmalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutan Akarı Makina, misyon ve vizyonuna uygun olan teknolojik alt yapı ve eğitim seviyesi yüksek kaliteli insan kaynağına sahiptir.

Akarı Makina İmalat İnş.Oto. Yedek Parça Plas.Elek.San.Tic.Ltd.Şti üretimde başarı için; teknolojinin gerekliliğine inanıp, bu amaçla en yeni teknolojiye sahip üretim araçlarını kullanmaktadır. Hızla değişen teknoloji ile beraber kendisini her zaman yenilemeye özen gösteren Akarı Makina İmalat İnş.Oto. Yedek Parça Plas.Elek.San.Tic.Ltd.Şti son teknolojiye sahip makine parkı ile hizmet sunmaktadır.

Sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübesi ve teknolojisi ile Akarı Savunma/Havacılık, Savunma sanayisinde önemli firmalar arasında yer almıştır.

Akarı Makina İmalat İnş.Oto. Yedek Parça Plas.Elek.San.Tic.Ltd.Şti mevcut üretim altyapısı ve gelişen teknolojisi ile her çeşit boyut ve hassas toleransa sahip parçaların üretimini gerçekleştirebilmektedir.

Akarı Makina İmalat İnş.Oto. Yedek Parça Plas.Elek.San.Tic.Ltd.Şti üretilecek parçanın tasarımı ve geliştirilmesi aşamasında müşteri ile yaptığı ortak çalışmalar ile müşteri tasarımının geliştirilmesine de katkı sağlamaktadır. Bu amaçla eğitim seviyesi yüksek, deneyimli ve dinamik teknik elemanlarıyla dayanışma ve ekip çalışmasının en iyi örneklerini sergilemektedir.