+90 312 354 56 63

Hakkımızda

Hakkımızda

Akarı Makina İmalat İnş.Oto. Yedek Parça Plas.Elek.San.Tic.Ltd.Şti, 2012 yılında talaşlı imalat sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulmuş olup, günümüzde Sincan 1.Organize Sanayi Bölgesinde, 5.000 m2 kapalı alana sahip tesisinde savunma sanayi,havacılık sanayi,enerji sektörü ve otomotiv sektörüne yönelik üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Akarı Makina İmalat İnş.Oto. Yedek Parça Plas.Elek.San.Tic.Ltd.Şti., kuruluş yıllarından bu yana ileri teknolojiye dayalı olarak, programlı bir şekilde müşteri ve ürün portföyünü genişletmiş olup bugün modern makine ve 3 boyutlu CMM ölçü kontrol sistemleri ile müşterilerinin talepleri doğrultusunda, Havacılık, Savunma Sanayi,Enerji Sektörü ve Otomotiv Endüstrisi için makine ve yedek parça üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu kapsamda 5.000 çeşit ve yıllık 100.000 adet parça üretilmektedir.

Kaliteli ve hassas ölçülerde çalışmayı prensip edinen Akarı Makina İmalat İnş.Oto. Yedek Parça Plas.Elek.San.Tic.Ltd.Şti, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuş ve uzun yıllar edindiği bilgi birikimi, tecrübe ve kalite anlayışıyla talaşlı üretim alanında sayılı firmalar arasında yer almıştır.

Sürekli iyileştirmeyi kendisine ilke edinen Akarı Makina İmalat İnş.Oto. Yedek Parça Plas.Elek.San.Tic.Ltd.Şti, kaliteden ve çalışma ilkelerinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini sürekli gözeterek, ulusal ve uluslararası otomotiv sektörü,enerji sektörü,savunma ve havacılık sanayisinin değerli firmalarına hizmet vermeye devam edecektir.